FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 FMX versus SV650

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
D0bros
Anonymný




FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimeNe apríl 26, 2009 11:08 pm

Zdravím chlapi,
jdu si pro radu. Vždy jsem chtěl motarda, ale byl na mě moc drahej (alespoň slušnej rok) a tak jsem se přesedlal na čistou silnic, prošel pár mašin a skončil u relativně levné a dostupné mašiny SV650 K5. Čas pokročil a já bych se opět rád vrátil k původní myšlence. Peněz je pořád málo, proto jsem si vyhlídl FMX, jako slušnou alternativu. Tak a teďka otázka na vás, myslíte, že mi to bude stačit? Původní myšlenka byla koupě litrovýho eSVa a tak nevím, jestli nejdu hodně zpět?....Díky za radu
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePo apríl 27, 2009 12:17 am

Z toho co jsi napsali počítám že sis koupil sv650 a něco jsi na ní nalítal, tak oproti sv ti fmx určitě stačit nebude. Přece jenom ten výkon tam není!do města a do zatáček(rychlost do 100km/h) je to super motorka, ale jakmile se objeví trochu rovnější úsek budeš se "nudit", pojedeš si těch 120/140 km/h motor bude už docela bzučet. U svčka příjde rovinka nakopals tam kvalty a máš jí za sebou, u fmx tam máš pětku už v 80km/h a pak už jí jen vytáčíš... je to tak jak se to píše, fmx je funmoto, motorka do města, v zatáčkách svčko porazí, kdejaký podjetí na fmx ustojíš s přehledem, oproti sv, kde většinou uklouznutí jako u každý silnice znamená pád. Fmx má troufám si říct vynikající jízdní vlastnosti!! ale jak říkám výkon bude chybět, KTM LC4 to nikdy nebude! Musíš vědět co od motorky chceš, doporučuju se naní někde svézd a uvidíš jestli ti to stačí ...
Návrat hore Goto down
D0bros
Anonymný




FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePo apríl 27, 2009 7:03 pm

Jj, přesně nějak tak to vidím, o rovinky mi vůbec nejde (a taky mě vůbec nebaví), chci nějakou mašinu na blbnutí na silnici eventuálně i v terénu. Šlo mi spíš o ten výkon, jakož SV má určitě znatelně vyšší, ale zase je tam rozdíl ve váze, krouťáku, atd. KTM LC4 bych bral z fleku, jenomže to je moc lovů...respektive co jinýho by jste mi teda doporučili, aby to bylo tak do 100 tis., slušnej rok, lehká mašina atd. Xtéčka už jsou moc velký krávy, a husky atd. jsou moc drahý potvory...proto jsem se začal poohlížet po FMX. Bohužel neznám nikoho, kdo by FMX měl a proto jsem ještě neměl možnost svézt se, ale věřím, že když se svezu, tak z toho budu nadšenej, ale co po nějaké té stovce km....?
Návrat hore Goto down
Chlup1986

Chlup1986


Počet príspevkov : 25
Age : 37
Localisation : Šumperk
Registration date : 08.03.2009

FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePo apríl 27, 2009 7:23 pm

JJ zatáčky si s tím užiješ pěkně,ovladatelnost paráda,motor držák,,napiš odkud jsi a třebas poblíž bude někdo kdo má FMXko a nechá tě projet
Návrat hore Goto down
D0bros
Anonymný




FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePo apríl 27, 2009 8:14 pm

Jsem takřka brňák a zatím na projížďku nespěchám, jelikož letošní sezonu ještě chci stopro odjet na SV. Ale jinak budu rád, za nějakou budoucí nabídku cvic
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePo apríl 27, 2009 9:31 pm

Pravda, najít podobnou motorku jako je fmx nebude snadný, váha, cena,rok, všestranost. fmx se od xtéčka zase váhou tolik neliší, ale brácha xt má a je to fakt už potvora, do sto jí seženeš, výkon a převodování je i na rovinky dobrý, takovej cesťák motard v jednom. Já joko další moto chcu tu ktm, ale koukal jsem i na Yamahu mt-03, motor z xt ale celkově je menší, taková hračka, na který může bejt sranda jak na fmx, a má větší výkon..... cyclops
Návrat hore Goto down
D0bros
Anonymný




FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePo apríl 27, 2009 9:39 pm

Jj, XT je už takovej cesťáček, proto jsem ho nazval krávou...dá se sním dost dobře dovádět, ale už to není ono a když to položíš, tak už to taky není taková sranda...MT-03 už nemá s motardama moc společnýho, ale přesto je to takovej klasik funbike, i proto ho používá např. Sršeň ke svým kouskům - takže je krásně vidět, že ta mašina toho umí dost nabídnou!
Návrat hore Goto down
Salli

Salli


Počet príspevkov : 32
Age : 36
Localisation : Oslavany
Registration date : 09.09.2008

FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitimePi máj 22, 2009 10:07 am

Čau nazdaar, jestli bys měl zájem, tak se někdy mužeme sejít a klidně ti o FMX něco řeknu a nebyl by problém to i projet... Bydlím kousek od Brna, cca 30km
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FMX versus SV650 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX versus SV650   FMX versus SV650 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
FMX versus SV650
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: