FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 FMX-650 žerave kolena vyfukov

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
jozefdar




Počet príspevkov : 6
Registration date : 10.01.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimeNe január 16, 2011 6:11 pm

Zdravim .Mam problem moto tažko startuje ked je motor studeny .Pomocou startovacieho spreja ho natocim asi na piaty krat a asi po 5 az 10 sekundach sa kolena vyfukov rozžeravia do cervena ako prve sa rozžeravy prave koleno .Myslel som ze je to od spreja na startovanie n o ked za tepla startla dobre stalo sa to iste. Nato som skusal nastavenie karburatora ,prebrusi l nastavil som ventily ,skontroloval rozvody vlastne som prekontroloval komplet stroj no stale som to neodstranil. Vie niekto co to moze byt? Nahrievaju sa takto vyf.kolena aj niekomu inemu?Dakujem za radu.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimePo január 17, 2011 12:44 pm

Ked si v tmavej garazi, tak samozrejme ze su cervene, je tam sekundarne vstrekovanie vzduchu, aby sa kvoli emisiam dodatocne spalilo naspalene palivo tak je to aj tym.

Si najprv precitaj toto forum a az potom sa pytaj na to , co je tu uz n-krat spominane.
Návrat hore Goto down
jozefdar




Počet príspevkov : 6
Registration date : 10.01.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimePo január 17, 2011 8:39 pm

riki1 napísal:
Ked si v tmavej garazi, tak samozrejme ze su cervene, je tam sekundarne vstrekovanie vzduchu, aby sa kvoli emisiam dodatocne spalilo naspalene palivo tak je to aj tym.

Si najprv precitaj toto forum a az potom sa pytaj na to , co je tu uz n-krat spominane.


Zdravím no uplne vymlety niesom samozrejme ze sa rozžeravie pri dennom svetle do urciteho casu to vobec nerobylo s aj par motoriek so us za tie roky skusil .To nieje volovina v honda servise take prípady už mali postupoval som podla ich instrukcii no stale som to nevyriesil aj mam typ preco je prave koleno skor zerave je tam dekompresor vybral som vacku a vyzera byt v poriadku a k sekundarnemu vstrek. vzduchu ma m org.zaslepky vyskusal som ich no ziadna zmena a este kde vo fore najdem ten problem danke.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimePo január 17, 2011 9:22 pm

Mal som na mysli to tazke startovanie v zime, toho je tu habadej ale tak tie kolena napriklad :

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=75848&fid=4&pgr=2

"Honda FMXko dělá to samý. Stačí nechat běžet STUDENOU tak 2 minuty na neutrál a svody mi svítí hodně podobně, i když naštěstí ne celý..
Jinak je to běžná věc, zrovna u FMXka. Dělá to každá, kterou jsem viděl - už od výroby. Trochu tomu pomohlo ochuzení směsi cca o 1/2 otáčky - už na tovární nastavení je moc bohatá"

Návrat hore Goto down
jozefdar




Počet príspevkov : 6
Registration date : 10.01.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimeUt január 18, 2011 10:54 pm

riki1 napísal:
Mal som na mysli to tazke startovanie v zime, toho je tu habadej ale tak tie kolena napriklad :

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=75848&fid=4&pgr=2

"Honda FMXko dělá to samý. Stačí nechat běžet STUDENOU tak 2 minuty na neutrál a svody mi svítí hodně podobně, i když naštěstí ne celý..
Jinak je to běžná věc, zrovna u FMXka. Dělá to každá, kterou jsem viděl - už od výroby. Trochu tomu pomohlo ochuzení směsi cca o 1/2 otáčky - už na tovární nastavení je moc bohatá"

Ked to robia uz od vyroby vsetky tak OK len neviem preco mne sa to stava az teraz predtym to bolo bez problemov . Skusim ochudobnit zmes a uvidim co to spraví .Ak tie kolena niesu problem tak sa asi na to vykaslem. A este vdaka za radu.
Návrat hore Goto down
jozefdar




Počet príspevkov : 6
Registration date : 10.01.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimeSt január 26, 2011 3:47 pm

Zdravim tie kolena som vyriesil uz sa nezeravia ani ked je motor uplne na doraz zohriaty ale to startovanie je katastrofalne po asi 3 dnoch je takmer nemozne nastartovat.To s vypustanim benzinu som skusal je to v mojom pripade neucinne.A este otazka pre zasvatenych ako je to mozne ze taky stroj ako je honda ma taky problem so startovanim v com to je.Poprosim o vyskusane rady v nastaveni atd. Dakujem.
Návrat hore Goto down
subaru999999

subaru999999


Počet príspevkov : 9
Registration date : 13.03.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimePo marec 14, 2011 10:27 pm

a ako si nakoniec vriešil tie vyfuky????????????
Návrat hore Goto down
jozefdar




Počet príspevkov : 6
Registration date : 10.01.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimeUt marec 15, 2011 1:15 am

subaru999999 napísal:
a ako si nakoniec vriešil tie vyfuky????????????
Návrat hore Goto down
jozefdar




Počet príspevkov : 6
Registration date : 10.01.2011

FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitimeUt marec 15, 2011 1:26 am

Ja som mal problem v dekompresore zasekaval sa vybral som vacku vylisoval dekompresor kolik dekompresora bol vyssie ako mal byt nalisoval som ho hlbsie poskladal so m ho naspat a j e to v poriadku skusal som vacku aj bez dekompresora mo starter nestihal vyriesil som uz aj startovanie nastavil som bohatost zmesi a prisiel som na postup startovania kazdy motocikel ma ten svoj treba nanho prist.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FMX-650 žerave kolena vyfukov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FMX-650 žerave kolena vyfukov   FMX-650 žerave kolena vyfukov Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
FMX-650 žerave kolena vyfukov
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tuningove vyfukove kolena FMX650

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: