FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 střili do výfuku

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Luk8sh




Počet príspevkov : 6
Registration date : 06.09.2010

střili do výfuku Empty
OdoslaťPredmet: střili do výfuku   střili do výfuku Icon_minitimeSo apríl 09, 2011 11:16 am

Zdarec fmxkaři mám takový dotaz u mého fmx při přidání plynu a zavření na volnoběh střílí když jedu z kopce tak také . S kamarádem sme rozebrali karbec(je to mikuni s akcelerační pumpou) vše je v pořádku ventil těsní triska je tam 145ka. Také se mi dostal benzín do sání né moc ale je tam citit sešteloval sem pilota na dvě otáčky předtím byla černá svíčka naposled byla cihlová. Ale střílí to pořád dle názoru kamaráda tam de hodně benzínu. Jo a ještě mám tam otevřený filtr KN a laděné výfuky leo vince. Taky sem si všim že v místě kde je koncovka výfuku spojena to trochu netěsní. V čem by mohla být chyba, moc velká triska ?? Ještě bych dodal že je tam svíčka SPLITFIRE SF416D. Dle jiných by to mohlo být svíčkou také tím že netěsní výfuk a přisává to falešný vzduch, jinde sem se dočet že je to prý normální s tímto karbecem. Co si o tom myslíte? Díky za rady

FMXu Zdar
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

střili do výfuku Empty
OdoslaťPredmet: Re: střili do výfuku   střili do výfuku Icon_minitimeNe apríl 10, 2011 10:02 pm

Ahoj taky bych rekl ze tam jde moc benzinu. Ten karbec mas original nebo prekopany?
Me to taky obcas streli do vyfuku pri volnobehu z kopce ale jinak ne.
Podle me velikost trysky nato nebude mit velky vliv. Zkusil bych poladit bohatost smesi na chudsi.
Návrat hore Goto down
 
střili do výfuku
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» VYFUKY tuning

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: