FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Přídavný chladič oleje.

Goto down 
+2
JanaFMX
Matess727x
6 posters
AutorSpráva
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimePo jún 27, 2011 10:01 pm

Tak jsem včera,..stejně jako jsem udělal na původním SLR, namontoval i na FMX přídavný chladič oleje. ;-) Na SLR fungoval skvěle (stejný motor).Přecijenom když ten jednobuch člověk drží více pod krkem, tak vylítne teplota i na 120 stupňů.S chladičem se hodně ustálí teplota,...nedochází k přepalování oleje (nedostane se přes 90-stupňů i při největším horku) a tím pádem ztráty viskozity a prodlužuje se interval výměny oleje.U SLR se mi i lehce snížila spotřeba,..asi díky stálejší teplotě motoru.Kluci u Dominátorů to dávají na místo, kde je u FMX klakson, ale tam se mi to u FMX nelíbí, tak jsem našel jiné,...v podstatě lepší místo-není potřeba nikam tahat hadice,...páč vše je na pravé straně.Celé to vyšlo na 500 kč a vypadá to myslím dobře. ;-) ...tedy když pominu teploměr oleje-ten už jsem měl před tím, který je pro kontolu teploty pak celkem dobrý.;-)

Přídavný chladič oleje. DSC_2304

Přídavný chladič oleje. DSC_2305

Přídavný chladič oleje. DSC_2307

Přídavný chladič oleje. DSC_2315

Přídavný chladič oleje. DSC_2308

Přídavný chladič oleje. DSC_2309

Přídavný chladič oleje. DSC_2312

Přídavný chladič oleje. DSC_2314

Přídavný chladič oleje. DSC_2316
Návrat hore Goto down
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimePo jún 27, 2011 10:14 pm

Týýýý jo!!!tak do toho taky půjdu:)
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimePo jún 27, 2011 10:37 pm

Kdyby někdo sháněl přímo tento chladič, tak je to přímo tento... ( http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/chladici-soustava/chladice-oleje/chladic-242446.html ).Já ho ale koupil za 200 od kluka, co ho měl na Domino, ale Domino pak prodal a na chladič ani nešáhl. Wink
Návrat hore Goto down
Ivotvor

Ivotvor


Počet príspevkov : 35
Registration date : 12.08.2008

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeUt jún 28, 2011 10:41 am

zajimave:-) pres zimu bude asi hodne prace;-)
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeUt jún 28, 2011 12:39 pm

Ivotvor napísal:
zajimave:-) pres zimu bude asi hodne prace;-)
...proč přes zimu?Je to práce tak na 2 hodinky-když máš potřebné věci a hlavně je to potřeba teď v létě. Wink
Návrat hore Goto down
Ivotvor

Ivotvor


Počet príspevkov : 35
Registration date : 12.08.2008

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeUt jún 28, 2011 2:40 pm

ted uz jenom jezdim:-) na zimu toho chystam vic tak proto ;-)
Návrat hore Goto down
Slizo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 27.04.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Teplomer   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimePo september 19, 2011 6:29 pm

Fakt pekne porobene, chcem sa spytat na ten teplomer co tam mas. Ten je myslim namiesto mierky na olej. Kde sa taky da kupit? A ten odkaz na ten chladic uz nefunguje, da sa to kupit nove?
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeSt september 21, 2011 9:15 pm

Slizo napísal:
Fakt pekne porobene, chcem sa spytat na ten teplomer co tam mas. Ten je myslim namiesto mierky na olej. Kde sa taky da kupit? A ten odkaz na ten chladic uz nefunguje, da sa to kupit nove?
....ten chladič je přesně tento... http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/chladici-soustava/chladice-oleje/chladic-299014.html .A ten teploměr se dá normálně koupit,...já jsem ho ale nekupoval. Smile Dostal jsem ho od kamaráda co má motoservis, jako dárek věrnému zákazníkovi. Wink On ho koupil někde v německu-jezdí tam často-pro motorky. Wink
Návrat hore Goto down
RADO

RADO


Počet príspevkov : 9
Age : 46
Localisation : HARMANEC / SK
Registration date : 08.07.2009

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeNe september 25, 2011 12:59 pm

Návrat hore Goto down
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimePo október 22, 2012 7:10 pm

Ahoj!tak i já jsem na začátku sezóny přídavný olejový nainsatlovala...pomohli mi chlapi tady v Olmiku v jedné firmě co se zabývají pneumatickými hadicemi atp. Takže moje provedení mě sice i s chladičem stálo 1000,- ale musím říct, že to stojí za to! Po tom co jsem na jaře dala Dynojet to fakt bylo potřeba - olej se dost přehříval - stoupl cca o 20°C.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/255/fotografie01032.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/40/fotografie01072.jpg/
Návrat hore Goto down
Kuko_NR

Kuko_NR


Počet príspevkov : 3
Age : 30
Localisation : Slovensko, Nitra
Registration date : 05.11.2012

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeŠt december 13, 2012 7:06 pm

JanaFMX napísal:
Ahoj!tak i já jsem na začátku sezóny přídavný olejový nainsatlovala...pomohli mi chlapi tady v Olmiku v jedné firmě co se zabývají pneumatickými hadicemi atp. Takže moje provedení mě sice i s chladičem stálo 1000,- ale musím říct, že to stojí za to! Po tom co jsem na jaře dala Dynojet to fakt bylo potřeba - olej se dost přehříval - stoupl cca o 20°C.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/255/fotografie01032.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/40/fotografie01072.jpg/
kde nájdem ten prídavný chladič oleja a ten teplomer ??? neviem to nikde na internete nájisť, už som všetko prehladal
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeUt december 25, 2012 11:00 am

JanaFMX napísal:
Ahoj!tak i já jsem na začátku sezóny přídavný olejový nainsatlovala...pomohli mi chlapi tady v Olmiku v jedné firmě co se zabývají pneumatickými hadicemi atp. Takže moje provedení mě sice i s chladičem stálo 1000,- ale musím říct, že to stojí za to! Po tom co jsem na jaře dala Dynojet to fakt bylo potřeba - olej se dost přehříval - stoupl cca o 20°C.
...ahoj Jani. Wink Já tu dlouho nebyl. Neutral Pěkně jsi zmákla ten chladič. cheers
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeUt december 25, 2012 11:02 am

Kuko_NR: Už jsi sehnal ten chladič? Já ho tenkrát koupil náhodně,...ale jednu dobu je prodával někdo na motorkarich.cz v inzerci jako doplněk na Dominátora. Wink
Návrat hore Goto down
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitimeUt január 01, 2013 9:34 pm

Ahoj!Tak přídavný chladič jsem sehanala taky na motorkarich.cz, dívala jsem se, teď tam v nabídce žádný není. otáčkoměr s teploměrem tam namontoval předešlý majtel:)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přídavný chladič oleje. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přídavný chladič oleje.   Přídavný chladič oleje. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Přídavný chladič oleje.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vymena oleje

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: