FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Jaký olej používáte?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitimeSt september 28, 2011 10:39 pm

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s olejem. jezdím teď na motorex co mi dali v servisu, a nevím zda je lepší jej vyměnit za něco "lepšího", nebo jestli jet již na stejné značce... jaký používáte vy?jaký doporučíte? Question Question
Díky
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitimePi september 30, 2011 7:24 pm

Čauky, jako bysi mi cetla myslenky. Dnes sem koukal a zjistil ze vcera sem mel menit olej uz ho pretahuju pale Doted sem porad daval Castrol GPS1 a prave premejslim jestli nedam ten motorex, jinak rozhodne neni dobry tam pokazdy davat neco jinyho Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
RADO

RADO


Počet príspevkov : 9
Age : 45
Localisation : HARMANEC / SK
Registration date : 08.07.2009

Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitimeSo október 01, 2011 3:25 pm

Ahoj.Ja jazdim na MOTOREXE TOP SPID 4T a zatial spokojnost.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitimeNe október 02, 2011 10:15 am

Ja som pouzival a stale pouzivam aj v Buse Castrol Power1 GPS (niekdajsi Castrol GPS)
Návrat hore Goto down
billi11




Počet príspevkov : 7
Registration date : 24.09.2011

Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitimeNe október 02, 2011 11:39 am

Ja používam repsol moto sintetico honda ho odporúča.
Návrat hore Goto down
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitimeNe október 02, 2011 9:26 pm

Tak jsem dneska měnila olej, měla jsem motorex, teď jsem přešla z praktických důvodů a vysoké oblíbenosti na motul V5100...přítel ho používá do VFRa a nikdy nebyl problém...Ted v zime přidám přídavný chladič oleje a budu asi už nejspokojenější.Na zimu bych měla asi i filtr - bohužel ho v obchodě neměli(vyprodáno před zimou:)),tak snad se nic nestane, kdydž má najeto starý 3500 kma ted více jak 500 nenajezdím...holt až po ziměSmile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jaký olej používáte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký olej používáte?   Jaký olej používáte? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Jaký olej používáte?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: