FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 LANKO PLYNU - "OTEVŘÍT" - prosím o radu

Goto down 
AutorSpráva
JanaFMX

JanaFMX


Počet príspevkov : 55
Localisation : Olomouc
Registration date : 31.05.2011

LANKO PLYNU - "OTEVŘÍT" - prosím o radu Empty
OdoslaťPredmet: LANKO PLYNU - "OTEVŘÍT" - prosím o radu   LANKO PLYNU - "OTEVŘÍT" - prosím o radu Icon_minitimePo marec 26, 2012 6:22 pm

Ahoj,
o víkendu jsem se konečně dostala k tomu, že jsem jela ke známému do Mohelnice (cca 50km) montovat DynoJet. Dopadlo to katastrofálně. Zjistili jsme, že mám přetržené plynové lanko - dopředné "otevřít" (chyběly dotrhnout dvě vlákna) na šneku karburátoru. Takže jsme namontovali jakžtakž Dynojet a 3 hodiny koumali jak nahradit lanko abych dojela domů. Naštěstí měl u sebe lanka z CRF,tak mi to plynové nainstaloval i s objimkou na řidítka(lanko bylo krátké), zpětné lanko se nám nepodařilo nainstalovat (opět kvůli délce) a tak jsem dojela domů sice s dynojetem (těžce nedolazeným - tryska 155,2.zářez, 2,5 otáčky bohatost - velmi nahrubo:(((Jedna z dalších věcí co bylo nepříjemné bylo to, že plyn přidával i na druhou stranu otáčení rukojeti(díky absenci zpětného lanka).
Tak abych se dostala k věci - dívala jsem se na náhradní díly, předpokládala jsem max 500,- a ono ne cena lanka je 40Euro - tedy cca 1000,- u nás v servisu na protizálohu 1200,-
Má otázka tedy zní: Nemáte náhodou zkušenost někdo s tím, že by jste lanko měnili?myslíte, že by pasovalo z Dominátora? Dívala jsem se na uchycení na SLR a má jiné řešení na rukojeti....
Díky za radu
Návrat hore Goto down
 
LANKO PLYNU - "OTEVŘÍT" - prosím o radu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: