FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeSt júl 25, 2007 4:41 pm

Mne asi len 20 000 km (odhadujem) scratch
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeNe august 12, 2007 11:46 am

Uz som si aj objednal z Louis-u retazovu sadu DID s "X" kruzkami (ta by mala byt lepsia ako s "O" dufam) a tiez tam maju aj celkom lacny nitovaci pripravok(30 Euro).
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimePo august 13, 2007 10:09 pm

No a ti z Louis-u mi prave napisali , ze mi poslali len retaz lebo nitovaci pripravok sa im minul , nie ze by sa najprv spytali.

Retaz som si od nich objednal totiz len kvoli tomu lacnemu nitovaciemu pripravku, lebo teraz ma aj s postovnym vyjde presne ako keby som ju kupil z HONDY.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimePo august 20, 2007 8:06 pm

Retaz mi uz prisla a na moje prekvapenie spojka nie je nitovacia ale so segerkou, takze mam o jeden problem menej (nemusim nitovat). Do 160 km/hod by mala byt aj takato spojka bezpecna (zevraj). Hmmm, neviem , neviem scratch
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeNe september 02, 2007 7:05 pm

Dnes som si urobil maly vylet (asi 200 km) siel som s moto sem-tam aj kusok rychlejsie a asi minutu som siel maximalkou 150 km/h . Ked som sa vratil do garaze, pozeram na retaz a poistka zo spojky je fuc Sad Retaz sa nastastie nerozpadla, pretoze pod poistkou je clanok nalisovany. Takze poistka vydrzala asi 800 km a neprezila 150 km/h. Neodporucam takuto spojku na Honda FMX650 !!!!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeSt september 05, 2007 7:29 pm

Napisal som do Louisu , moj problem so stratenou poistkou a ze je to velmi nebezpecne predavat retazovu sadu pre FMX650 s takouto spojkou.

Zenicka z Louisu mi odpisala , ze predsa clipova spojka sluzi len na to aby som siel s moto do servisu a tam mi to znitovali nitovacou spojkou.

Tak to ma uz nas..lo a napisal som im, ze klipova spojka FJ (Press-in Fit Clip Type) sluzi na normalne dlhodobe pouzitie, ibaze retaz podla vyrobcu ma tym padom 80% pevnosti retaze s nitovou spojkou. Pre FMX650 , je vsak ako vidime, takato spojka zivotu nebezpecna a teda su povinny predavat retaz s nitovacou spojkou, ak nechcu niekoho zabit. Retaz aj s clipovou spojkou nema problem s pevnostou avsak problem je s odstredivou silou, ktora vznika pri vysokych rychlostiach na prednom retazovom koliesku, ktora je tym vacsia cim vacsie su otacky a cim menej zubov ma toto koliesko. A vtedy poistka odleti.

Tak som zvedavy , co mi odpovedia
Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeŠt september 06, 2007 8:16 pm

Takze mi prisla aj druha odpoved z Louisu, od toho isteho cloveka, ale teraz tato klipova spojka je na FMX650 uz zrazu vyhovujuca, pretoze moto ma len 38 koni. Takze uz nemam nervy sa s nimi hadat a oni budu aj nadalej sprosto ohrozovat zivoty motorkarov Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeUt október 02, 2007 10:03 pm

Jak piseš o ty spojce, tak to je fak drsný, taky sem uvažoval o takovi spojce, no ale asi tam dam nitovací.

Jinak mam na puvodí řetěz najeto 4500km a je tak na pul, takže myslim že na něho najedu tak 10-12 tis a pude
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeSt október 03, 2007 7:47 pm

Kedze som lenivy nitovat (a ani som nitovaciu spojku nedostal v obchode) tak som tam dal novu poistku a jazdim tak. Avsak uz viem ze len do 130 km/hod je to bezpecne. Ale odporucam nitovaciu.
Návrat hore Goto down
keds

keds


Počet príspevkov : 53
Localisation : Praha
Registration date : 06.09.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeUt október 09, 2007 6:07 pm

Jaké používáte mazivo na řetěz? Jako já - Castrol (http://www.motoobchod.info/index.php?pid=1503) nebo něco jiného? Je sice dost dobrej ale docela drahej. Tenhle odkaz je fajn (i cena).... v krámě po mě chtěli ale kolem 350,-Kč Sad
Návrat hore Goto down
http://www.volny.cz/keds
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeUt október 09, 2007 6:57 pm

Pouzivam VALVOLINE biely spray na retaz.
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeUt október 09, 2007 8:26 pm

taky ted mažu VALVOLINEm, ale myslim že nejlepší mazivo na řetěz je od MOTULu.
Nevim jak se ten motul jmenuje, ale doporučuju!!!!!!
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimePo apríl 28, 2008 7:32 pm

Tak dnes mi odletela v poradi uz druha klipova spojka, takze mna uz nikto nepresvedci ze je vhodna na FMX. Evil or Very Mad
A to som siel len 130 a kratko.

Idem nitovat. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitimeSt október 08, 2008 7:23 pm

Kedze mi odletela uz aj v poradi tretia klipova affraid spojka tu je moje prve nitovanie :

KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Nitova10

What a Face
Návrat hore Goto down
Sponsored content





KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???   KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ??? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
KOLKO VAM VYDRZI RETAZ ???
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ako sa dosponovava retaz
» Nitovacie pripravky na retaz.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: