FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Empty
OdoslaťPredmet: TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.   TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Icon_minitimeUt september 04, 2007 3:51 pm

Takze prave som si vymenil par mailov s predajcom v HONDA SZALLERBECK Budapest a pytal som sa ho konkretne na ten kit uvadzany v tomto clanku:

http://www.drbike.hu/cikk/0629/324356/vigyazat_2.htm

on bol velmi prekvapeny (a aj jeho sefovia), ze sa v tom clanku pise, ze si kit moze kupit hocikto (pretoze oni v Honde ho davaju len do moto a nepredavaju ho osobitne) a este viac boli prekvapeni z tej uvadzanej ceny(120000 Ft), pretoze aj oni ho do Hondy kupuju drahsie. Nakoniec mi ale predajca zistil cenu , za aku by mi to vedel predat od ich dodavatela, a ta cena je (preratana dnes z EUR) bud 195000Ft (zakladny kit popisovany v clanku) alebo 228000 Ft (rozsireny kit). Takze pre mna je to dost vela.
Návrat hore Goto down
funmoto




Počet príspevkov : 6
Registration date : 03.09.2007

TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Empty
OdoslaťPredmet: Re: TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.   TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Icon_minitimeUt september 04, 2007 4:19 pm

Díky moc za informaci - je to opravdu dost peněz ,ale byl bych moc rád ,kdyby jsi mi mohl zjistit co obsahuji ty kity - neumím maďarsky Very Happy . Přece jenom o tom ještě dost uvažuju.

Ještě jednou díky
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Empty
OdoslaťPredmet: Re: TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.   TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Icon_minitimeSt september 05, 2007 3:01 pm

Tuningovy kit obsahuje ostrejsiu vacku, piest ktory dava vyzsiu kompresiu (potom treba pouzivat 98 oktanovy benzin, ale spotreba je nizsia),karburatorovy kit a sadu tesneni. Ten drahsi kit este (ale s tymto kitom madari nemaju skusenosti a ani ho velmi nepoznaju, takze aj informacie su len kadejake ) obsahuje zevraj este K&N filter plus Dynojet.
Vyfuky zostavaju original, iba system sekundarneho vstrekovania vzduchu sa zaslepuje, tusim.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Empty
OdoslaťPredmet: Re: TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.   TUNING FMX650 od Honda HUNGARY. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Honda CBR 125R
» VYFUKY tuning
» Honda Fest 2008
» MOJ TUNING FMX

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: TUNING FMX650-
Prejdi na: