FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Helmy - prilby

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
keds

keds


Počet príspevkov : 53
Localisation : Praha
Registration date : 06.09.2007

Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitimeSo september 15, 2007 9:39 pm

Jaké používáte přilby? Krosovou s brýlema jsem docela rychle zavrhl, foukalo - občas rána od hmyzu,... Možná na terénní okruh, na delší vyjížďku nic moc. Poté byla integrálka - dobrý, jen komunikace (hlasová Laughing ) při zastavení nic moc a navíc ty moje brýle (dioptrické Sad ) Teď mám odklápěcí integrálku, má i sluneční výsuvnou clonu ... paráda! Nasazuju i se svýma brýlema a když si letím do krámku koupit něco narychlo, odklopím hledí a konečně už nemají pocit, že jsem je přišel vykrást alien

Helmy - prilby Cox_0010


Naposledy upravil dňa Ne september 16, 2007 9:11 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.volny.cz/keds
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitimeSo september 15, 2007 10:12 pm

Ja mam tiez vyklapacku AIROH Mathise, kupil som si ju hned lebo mi bolo jasne, ze potrebujem kompletnu ochranu proti vetru a po nasadeni si este chcem pohodlne vyrovnat usi, potom ju zavriem a idem bounce

Helmy - prilby Prilba10
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitimeNe september 16, 2007 3:33 pm

Já mám tu v obrázku nalevo. štítek je dobrý proti zapadajícímu slunci. Nemá sluneční clonu, to mně trochu mrzí.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitimeSo október 06, 2007 9:57 pm

keds> kolko stala ta Tvoja prilba Question
Návrat hore Goto down
keds

keds


Počet príspevkov : 53
Localisation : Praha
Registration date : 06.09.2007

Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitimeNe október 07, 2007 12:14 am

Kupodivu jsem tuhle odklápěčku pořídil jen za 3.870,-Kč - což je na odklápěčky myslím docela super cena. Dá se možná ale sehnat i levněji... cyclops http://www.adt-auto.cz/obleceni/vyklapeci-prilba-cox-trip/
Návrat hore Goto down
http://www.volny.cz/keds
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitimeNe október 07, 2007 11:22 am

Moja stala tiez tolko, ale bohuzial nema tu vnutornu protislnecnu clonu Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Helmy - prilby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Helmy - prilby   Helmy - prilby Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Helmy - prilby
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Folia na plexi do prilby

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: