FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeNe október 07, 2007 4:40 pm

tak se pochlubte co jste ulomily?
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeNe október 07, 2007 4:47 pm

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Fmx_up10
drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Fmx_up11
drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Fmx_up12
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeNe október 07, 2007 5:05 pm

Ale dobry, na konec to stálo jen 207kč za stupačku, byla ohlá.
jinak plast kolem světla sem slepil (to byl trochu problem protože je to takovej ten tip plastu co nejde lepit, takže to není moc pevný, ale funguje to)
taky byl ulomenej držák stupačky, ale jen ta spodní packa, ta se po svaření hned ulomila tak sem zase slepil a drží.
Řadicí páku sem taky porovnal.
Počital sem co by to stálo dat do puvodního stavu a vycházelo to asi na 21.000kč
Crying or Very sad

stačílo sem tam dat náleku, trocho zručnosti, a není to ani poznat.

Takže se není čeho bát Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeNe október 07, 2007 6:16 pm

Plasty su velmi draheeee pale

Ja som zatial nepadol , ale mam jeden plast kusok nalomeny (na lavej prednej vidle), mal som totiz moto zamknutu zamkom na prednom bzdovom kotuci, zabudol som a pohol moto no a zamok mi nalomil ten plast. Zalepil som to ciernou elektroizolacnou paskou co predavaju napr. v Hypernove, je to velmi dobra, elasticka a dobre sa prisposobujuca paska (stoji len 20 korun) s hladkym povrchom. Da sa dostat v roznych farbach. No a uz sa mi to od vtedy stalo zase Embarassed , ale teraz uz paska ten plast drzi elasticky,takze sa nic nestalo.

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Fmx210
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimePo október 08, 2007 12:27 am

foxX: spadl jsem stejně. Ten přední blatník máme přesně stejně podřenýSmile
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimePo október 08, 2007 9:16 pm

petr: a kupovals novej nebo jezdiš tak?
když FMX padala k zemi, tak jsem byl zrovna spolujezdec, takže super zažitek.
To je tak když chodiš z holkou co musí zkusit všechno Laughing
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeSt október 10, 2007 1:11 pm

Já jsem si koupil novou, začátkem srpna. Před tím jsem dvacet let na motce nejezdil, naposled jawa 350 v '87 Shocked Čas strašně rychle utíká...

Dal jsem si dvě kondiční jízdy v autoškole, ale ta kawa nějak líp seděla (není divu já metrák, učitel metrák clown ).

No a první den jsem zkoušel co si můžu dovolit a už vím, že s plynem jemněSmile Protože jsem jel krokem a navíc nechal pod ní nohu, nic moc se nestalo. Zrcátko jsem koupil, plast taky. Škoda za tři litry a zkušenost k tomu. Už jsem krotší.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeSt október 10, 2007 7:49 pm

Za to ze padate na "drzku" je do urcitej mieri zodpovedna myslim aj ta original PIRELLI predna guma, ktora ide lahko do zakruty ale nedava pocitit kedy sa smykne, iba sa zrazu smykne a je to affraid
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeSt október 10, 2007 8:33 pm

je pravda že ta přední působy takovim dojmem že klouže, ale ona se chce jen víc naklonit, ale taky je pravda že na horší silnici je to o držku, ale na okruhu to musi byt super!! Taky uvažuju o jinych, tady ty sice drží perfektně, ale když se sem tam cestuje a ve dvou, tak nic nevidrží, asi pujdu do MICHELIN PILOT ROAD 2
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeSt október 10, 2007 9:19 pm

S tymi MICHELINAMI bude FMX vyzerat viac cool ako moja s mojimi AVON Distanzia, avsak som s nimi spokojny a pravdepodobne kupim zase tieto, ale to bude az za dva roky, pretoze zadna vydrzi okolo 15 000 km a predna ta hadam aj 30 000 km. Tieto Avonky vydrzia vela nie preto ze by boli tvrde, ale preto ze maju velmi hlboku vzorku. Drzia super, avsak nevyzeraju tak cool, lebo kusok pripominaju enduro styl, ale su to plne motardove pneu.
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:22 pm

foxX napísal:
petr: a kupovals novej nebo jezdiš tak?
když FMX padala k zemi, tak jsem byl zrovna spolujezdec, takže super zažitek.
To je tak když chodiš z holkou co musí zkusit všechno Laughing

Až jsem si to četl podruhé tak mi to došlo. Na blatník jsem nalepil (na to podřené místo) širokou černou lesklou lepicí pásku pattex z Obi. A na druhou stranu taky. Nevypadá to už tak blbě jako když je vidět to podřené místo. Páska drží, neodlepuje se. Nový blatník kupovat nebudu. Až půjde motorka do světa, namontuju tam původní bílý blatník ( mám totiž celou bílou sadu plastů, protože původně byla moje FMX bílá pirat )


Naposledy upravil dňa Št október 11, 2007 7:29 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:28 pm

Riki: odkud máš ten stojan? Tyhle modely mají na webech uvedenou maximální nosnost okolo 145kg. Takový bych taky koupil.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:45 pm

Ten stojan je z RD-MOTO tusim, viem ze jeho nosnost je mierne prekrocena, ale funguje dobre. Iba musim pod zadne kolose dat asi tak 5 cm podlozku aby stojan vosiel pod moto.
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:46 pm

RIKI: ten stojan das pod motorku v pohodě? Já mám taky takovej, a von je moc vysokej, takže ho nedostanu pod motorku, leda že ju nadhodim. Stojen je teda kupovanej na motokrosovou motorku, ta je vyšší. Kupovals nějakej malej?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:52 pm

Stojan je kupovany na motard (cez internet) ale je to taka dost mantacka firma, lebo som to musel asi dva krat reklamovat aby mi to poslali a bohvie aky mi poslali, ale som s nim uplne spokojny.
Uz som pisal ze zadnym kolesom vyjdem na asi 5 cm podlozku a az tak vojde stojan pod moto.

Ten stojan je typ MS 12 z rdmoto, ale uz tam taky na internete neponukaju Neutral
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt október 11, 2007 8:43 pm

jj ja vym žes psal, ale me nejak blbne net, a neco se me zobrazuje a neco ne.
ja totiž musim tak podkladat kolo :-)
ale ted mam naštěstí možnost zvedat to zvedakem na auta (takovim tim jak maj v servisech) tak to mam uplne bez namahy Very Happy
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimePo február 04, 2008 9:33 pm

Tuto fotku mi poslal GT!R , takto dopadol Crying or Very sad


drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Gtr10

scratch
Návrat hore Goto down
Mexican

Mexican


Počet príspevkov : 48
Age : 39
Localisation : Honda FX 650X,Yamaha WR 400 F
Registration date : 01.02.2008

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimePi február 08, 2008 12:06 pm

Riki>Prosimtě kolik cm má ten stojan v klidu a zvednutý bounce ?A kolik tě stál?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeUt február 12, 2008 9:38 pm

Zajtra odmeriam , stal okolo 1000 Sk ale uz to bolo davno sa nepamatam presne.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Mexican   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeŠt február 14, 2008 3:33 pm

takze je to ~24 cm a ~35 cm
Návrat hore Goto down
Mexican

Mexican


Počet príspevkov : 48
Age : 39
Localisation : Honda FX 650X,Yamaha WR 400 F
Registration date : 01.02.2008

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeSo február 16, 2008 5:24 pm

riki1 napísal:
takze je to ~24 cm a ~35 cm

Díky priatelia
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeUt september 30, 2008 7:50 pm

Tak dnes moja FMX tiez "lahla" v makkej zemi (trave) my padla zo stojanu, odniesla to zadna smerovka No , som uz asi mantak Neutral , keby som mal original vyfuky, tak asi ani ta smerovka by sa nerozbila .

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Smerov10

no ale co uz, ciernej pasky mam dost, takze to zalepim What a Face
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitimeSt október 01, 2008 6:45 pm

A JE TO :

drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Smerov10
Návrat hore Goto down
Sponsored content





drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Empty
OdoslaťPredmet: Re: drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne   drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
drž-ko-pády aneb jak to vypada když FMX upadne
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: