FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Plany na buduci rok

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeNe november 04, 2007 7:05 pm

Ake mate plany na buduci rok s FMX650 ?

Ja asi vyskusam vacsiu rozetu do zadu aby som skusil v pohode po zadnom .

cyclops Shocked affraid
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimePo november 05, 2007 11:26 pm

no já bych chtěl už konečně novou zadní pneu :-)
Návrat hore Goto down
Rbull

Rbull


Počet príspevkov : 7
Localisation : Plzeňský Kraj
Registration date : 05.11.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeUt november 06, 2007 9:49 pm

Nu já si chci FMX koupit cheers ,doufám že zde naleznu nějaké rady od zkušených Smile
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeUt november 06, 2007 11:34 pm

vod kud seš Red Bulle?? Smile
Návrat hore Goto down
Rbull

Rbull


Počet príspevkov : 7
Localisation : Plzeňský Kraj
Registration date : 05.11.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: RE:   Plany na buduci rok Icon_minitimeSt november 07, 2007 5:12 pm

Jsem z Plzeňskýho kraje...tak by měla bejt nikdy v prosinci/lednu sice nevím jak to vydržím se na ní alespoň nesvézt Laughing to se budu těšit na jaro cheers cheers a stím srazem FMX by to nebylo špatný Cool měl bys nějaký rady do začátku (do zajetí) jak se k tomu chovat a pod.... Question afro
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeŠt november 08, 2007 1:39 am

zajižděj dlouho a podstivě, aspon 1000km max na pul plynu a pak další 1000km hodně z volna, ja sem na ni začal rezdit trochu ostřeji až tak ve 3000km.
nezapomen na olej!!!
když toto tak nějak dodržiš motorka se ti odmění, žere mín benzínu i oleje!!!
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeŠt november 08, 2007 6:10 pm

Plany na buduci rok Zabeh_11
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeŠt november 08, 2007 11:29 pm

No těch 500km je fakt kravina, to je moc málo.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimePi november 09, 2007 9:40 am

foxXi, podla Teba bola kravina aj vola ventilov 0,1 mm . Wink
Myslim ze kazdy vyrobca je dostatocne alibisticky pri popise ako sa ma pouzivat ich vyrobok, takze vzdy napisu radsej bezpecnejsie cislo, takze tych 500 km urcite staci.

Avsak motorka je hobby , zaluba mozno aj laska , takze to ze niekto zabieha aj 2000 km nie je vobec proti podstate veci. Ja tiez robim niektore veci zbytocne dokladne aj keby som nemusel . Very Happy
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeNe november 11, 2007 12:37 pm

500km je kravima, jak mužeš zajet motokru za 500km, zeptej se nějakyho cyklisty a ten ti řekne že i kolo se zajíží 1000km, sam sis jistě všiml že motorka začla při najetí několika km jezdit líp jako by odlehla, a určitě to nebylo v 500km,
tak po 500km odlehla ta XR250 a v manualu bylože se má zajíždet 20km, taky nepoměr.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeNe november 11, 2007 12:57 pm

Zabeh bol skutocne potrebny a velmi dolezity asi tak pred 20 rokmi, ked este nebolo mozne vyrobit suciastky motora v potrebnej presnosti a teda zabeh motora bola vlastne "finalna obrabacia operacia". V sucasnosti uz klasicky zabeh neexistuje, pretoze suciastky su vyrobene s potrebnou presnostou a povrchom uz vo vyrobe,ale niektori vyrobcovia este stale uvadzaju nejakych par km , ale je to uz len alibisticky postoj. Ja som bol prekvapeny , ze v prirucke Hondy je vobec najaky zabeh spominany. priatelia
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeNe november 11, 2007 9:05 pm

No ale nezajiždí se jen motor, ja mám na motorce třeba taky tlumiče brzdy atd.
třeba na zadním tlumení sem si nevšiml že by se neco zajíždělo ale přední začlo tlumit až tak po těch 500km.
Prostě všechno se zajíždí!!!!
A když už sme u toho zaběhu před 20-ti rokmi, není náhodou tento motor z té doby???
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitimeNe november 11, 2007 9:18 pm

Motor je z tej doby, ale vyrobeny dnes , modernymi technologiami a z modernych materialov.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Plany na buduci rok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plany na buduci rok   Plany na buduci rok Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Plany na buduci rok
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: LEN TAK O FMX650-
Prejdi na: