FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 čidlo termostatu

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
JOSKAA

JOSKAA


Počet príspevkov : 4
Registration date : 06.08.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeSo august 20, 2011 9:18 pm

Poraďte mi kde najdu na motorce čidlo termostatu které spíná předehřev karburátoru. Je to číslo 12. Dík.

[img]čidlo termostatu Corelr.th[/img]
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeNe august 21, 2011 6:00 pm

JOSKAA napísal:
Poraďte mi kde najdu na motorce čidlo termostatu které spíná předehřev karburátoru. Je to číslo 12. Dík.

[img]čidlo termostatu Corelr.th[/img]
...ne,...to je pojistka. Wink
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeNe august 21, 2011 6:46 pm

Matess727x napísal:
...ne,...to je pojistka. Wink

tak to urcite nie je poistka, ale SWITCH ASSY., THERMOSTAT ...

čidlo termostatu F2800


elektroschema :

http://www.riki1.szm.sk/fmx_el_sch.htm

a podla farby kablov .... vela stastia
Návrat hore Goto down
JOSKAA

JOSKAA


Počet príspevkov : 4
Registration date : 06.08.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeNe august 21, 2011 7:14 pm

Já hledám THERMO SWITCH a je to číslo 12. Vlastním Hondu SLR 650 a sehnal jsem karburátor z FMX s Dynojetem stage 2 a ten jsem dal do SLR. Teď scháním kde je umístěn ten spínač toho předehřevu.

čidlo termostatu Cidlo

Mělo by vypadat asi takto

čidlo termostatu Bm6jjwbmkkgrhqyokjietld
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeNe august 21, 2011 11:48 pm

JOSKAA napísal:
Já hledám THERMO SWITCH a je to číslo 12. Vlastním Hondu SLR 650 a sehnal jsem karburátor z FMX s Dynojetem stage 2 a ten jsem dal do SLR. Teď scháním kde je umístěn ten spínač toho předehřevu.

Mělo by vypadat asi takto

čidlo termostatu Bm6jjwbmkkgrhqyokjietld
....hm,...ale já o ničem takovým nevím, že by bylo na FMX,...to čidlo, co jsi dal tu fotku. Shocked Ani vlstaně moc nevím o čem mluvíš. Máš na mysli někde na spodku karbece?....káblík o dvou drátech? Wink
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeNe august 21, 2011 11:53 pm

Riki1: Zkoušel jsi u FMX-ještě když jsi ho měl, odpojit ten senzor-čidlo na hřídelce klapky karbece? Zapojené je to do CDI a vypadá to, že podle otevření klapky reguluje předstih?....zajímá mě, jak to funguje nevíš? Jestli podle otevření klapky upravuje předstih pro lepší výkon, nebo naopak škrtí výkon? Nejsem schopnej zjistit, jak to přesně funguje. Neutral
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeNe august 21, 2011 11:55 pm

JOSKAA: A ten karbec není stejnej?...na SLR a FMX? Shocked
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimePo august 22, 2011 9:32 am

Matess727x > neskusal som a ani neviem ako to fungovalo ...
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimePo august 22, 2011 10:46 am

riki1 napísal:
Matess727x > neskusal som a ani neviem ako to fungovalo ...
...škoda. Neutral
Návrat hore Goto down
JOSKAA

JOSKAA


Počet príspevkov : 4
Registration date : 06.08.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimePo august 22, 2011 4:20 pm

Matess727x Karburátor SLR je jiný než u FMX. Jede to lépe než se starým karburátorem.

čidlo termostatu Tuning5

To v kroužku je to topné těleso 20W ( HEATER ASSY ) a k němu musí být termostat ( SWITCH ASSY., THERMOSTAT ) který ovládá to topné těleso na karburátoru.



Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimePo august 22, 2011 10:06 pm

JOSKAA napísal:
Matess727x Karburátor SLR je jiný než u FMX. Jede to lépe než se starým karburátorem.
To v kroužku je to topné těleso 20W ( HEATER ASSY ) a k němu musí být termostat ( SWITCH ASSY., THERMOSTAT ) který ovládá to topné těleso na karburátoru.



...jako že s karbecem z FMX to SLR jede lépe? Tam mi přijde divný, že by ten termostat byl někde vzadu-podle té elektroinstalace. Jinak já tedy netuším, kde ten termostat na to spínání předehřevu karbece je.Budu to muset prozkoumat. Asi za 14-dní jedu na víkend k mamce do vých.čech,...co kdybych se zatavil?.....prozkoumnem motorky, pokecáme atd. Wink
Návrat hore Goto down
JOSKAA

JOSKAA


Počet príspevkov : 4
Registration date : 06.08.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimePo august 22, 2011 10:19 pm

Matess727x Rád se s tebou sejdu, taky jsem přemyšlel že se u tebe stavím. Chci jet k známímu z Voticíc a přitom se projet do Tábora.
Návrat hore Goto down
Matess727x

Matess727x


Počet príspevkov : 43
Age : 53
Registration date : 26.03.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimePo august 22, 2011 10:39 pm

JOSKAA napísal:
Matess727x Rád se s tebou sejdu, taky jsem přemyšlel že se u tebe stavím. Chci jet k známímu z Voticíc a přitom se projet do Tábora.
...tys mi na sebe dával myslím telefon už na motorkařích viď?Já bych ti před tím zavolal.Záleží na počasí,..jestli tam ten příští víkend pojedu. Wink
Návrat hore Goto down
Slizo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 27.04.2011

čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitimeUt september 20, 2011 11:53 pm

tak toto cidlo je pod sedackou, trochu schovane,tusim na pravej strane.


Matess727x napísal:
JOSKAA napísal:
Já hledám THERMO SWITCH a je to číslo 12. Vlastním Hondu SLR 650 a sehnal jsem karburátor z FMX s Dynojetem stage 2 a ten jsem dal do SLR. Teď scháním kde je umístěn ten spínač toho předehřevu.

Mělo by vypadat asi takto

čidlo termostatu Bm6jjwbmkkgrhqyokjietld
....hm,...ale já o ničem takovým nevím, že by bylo na FMX,...to čidlo, co jsi dal tu fotku. Shocked Ani vlstaně moc nevím o čem mluvíš. Máš na mysli někde na spodku karbece?....káblík o dvou drátech? Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





čidlo termostatu Empty
OdoslaťPredmet: Re: čidlo termostatu   čidlo termostatu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
čidlo termostatu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: