FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Víčko na levé straně motoru

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
John




Počet príspevkov : 2
Registration date : 28.09.2011

Víčko na levé straně motoru Empty
OdoslaťPredmet: Víčko na levé straně motoru   Víčko na levé straně motoru Icon_minitimeUt január 10, 2012 10:48 pm

Zravim, potřeboval bych poradit. Na levé straně motoru, u výka hlavy pod nápisem RFVC je víčko. Při čištění jsem toto víčko zamáčknul dovnitř, ale porařilo se mi to vytáhnou. Jak tam to víčko mám přidělat? Bylo to pouze na silikonu. Když chci víčko nasadit zpět, tak to tam musím dát obráceně než to bylo, jinak to tam nejde. Dříve mi tudy i prosakoval olej. Mám to i nafocéné, ale nevím jak se sem vlkládají fotky. Děkuji za rady Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Víčko na levé straně motoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Víčko na levé straně motoru   Víčko na levé straně motoru Icon_minitimeŠt január 12, 2012 11:42 am

Myslim, ze nikto nevie ake "vicko" mas na mysli No
Návrat hore Goto down
Pepa XR

Pepa XR


Počet príspevkov : 24
Age : 40
Localisation : Jevíčko okr.SY
Registration date : 02.09.2008

Víčko na levé straně motoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Víčko na levé straně motoru   Víčko na levé straně motoru Icon_minitimeŠt január 12, 2012 12:56 pm

Zdar tam co popisuješ žádné víčko nemám,možná tam předchozí majitel provedl něco co neměl a pak to nějak zaslepil,už tem silikon je podezřelej.
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Víčko na levé straně motoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Víčko na levé straně motoru   Víčko na levé straně motoru Icon_minitimeSo január 21, 2012 5:41 pm

Ahoj jak uz psal Pepa XR, na leve strane zadne vicko neni.
Zrejme sis popletl strany, bere seto podle toho jak sedis na motorce.
Pokud byto bylo na leve strane bylo byto provrtane dovalce a to je blbost!! Evil or Very Mad
Prava strana je uz jiny kafe. Neni to ale vicko. Podle toho co ja vim tak to bude spis cep ktery ma neco spolecneho s napinakem rozvodoveho retezu a vzadnym pripade by seti nemel hybat Evil or Very Mad , pokud se hybe mas vytahanej rozvodovy retez. Nutno ho vymenit!! Nebo to nekdo spatne slozil!!
Tady je i realnej olej kterej ti tudy tece ven, Spravne by nemel, mel by tam byt "O" krouzek kterej tesni a ten mas urcite strihlej mozna ho tam ani nemaj pac to nekdo poresil tim silikonem.
Pokud ti muzu poradit tak to rozhodne nestartuj a pokud nemas s temito motory zkusenosti tak to raci ani sam nerozdelavej.
Popros radeji nekoho kdo to umi at neudelas vic skody nez uzitku. Toje moje rada, Hodne stesti s Opravou.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Víčko na levé straně motoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Víčko na levé straně motoru   Víčko na levé straně motoru Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Víčko na levé straně motoru
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: