FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 VYFUKY tuning

Goto down 
+7
Rbull
funmoto
Medvěd
petr
keds
foxX
riki1
11 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 11, 2007 6:03 pm

Medvěd: zkus to vyfotit nebo nejlépe nahrát zvuk, třeba i mobilem. Ať máme představu!
Návrat hore Goto down
funmoto




Počet príspevkov : 6
Registration date : 03.09.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 11, 2007 8:14 pm

Zdrávím všechny - obvzláště tebe Riki , jsem rád že jsem tě motivoval ke koupi právě výfuků SHARON - vypadají opravdu velmi dobře .... no uvidíš sám :-). Tlumící vložku mě pan Kopánek nenabídl , tak jsem zvědavej jakej to bude rozdíl. Už mám graf z brzdy (zatím se mě tady nějak nedaří tady zveřejnit foto) pokud bude někdo mít zájem rád je pošlu mailem. Výkon se zvedl o 6 koní a krouťák o necelých 5 Nm ,trošku jsem u toho krouťáku čekal víc, ale i tak je to poznat. Trošku je tam propad na dvojku někde kolem 3 tisíc otáček ,ale to jenom na papíře - při jízdě to nějak nepozoruju - v praxi to vypadá asi takhle: motorka je citelně živější, řadit se dá mnohem dřív takže bez problémů 50 na čtyřku a 70 na pětku , při otočením plynem i při těchto rychlostech je zrychlení velmi solidí. Samozřejmě tohle není zásluha pouze výfuků bez Dynojetu a KN filtru by to nešlo - jsem přesvědčenej, že odladění na brzdě udělalo taky svoje. Pokud se chce někde mrknout na moji motorku ,tak ji mám buď na motorkářích nebo na www.moto-sharon.cz/fotogalerie/ mají ji tam vyfocenou. Měj te se ....... FMXkům zdar.

P.S. Chtělo by to udělat nějakej sraz - co vy na to ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 11, 2007 8:24 pm

funmoto > to ako sem treba dat foto je popisane tu :

https://fmx650.slovakforum.net/O-TOMTO-FORE-f5/Ako-pridat-obrazok-do-prispevku-t27.htm

o zraze debatujeme tu :

https://fmx650.slovakforum.net/VYJAZDY-STRETNUTIA-f7/Nemcom-sa-to-podarilo-t12.htm

Tvoju moto som si pozeral , vyzera velmi dobre cheers

mozes dat fota aj sem do motogalerie Cool
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt október 17, 2007 7:59 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt november 06, 2007 6:01 pm

Aj hali z Blavy ma takuto upravu vyfukov :

VYFUKY tuning - Stránka 2 Hali10

mozete ho najst tu :

http://www.bikepics.com/pictures/1076585/

alebo na motoride.sk. ak to niekoho zaujima .
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt december 12, 2007 2:41 am

Takze predsa mi nakoniec dorazil mail z Polska :

Tłumiki w FMX.

Czesc,
Przepraszam że nie odpisałem na wiadomość dotyczącą przerobionych wydechów w FMX-ie, ale dopiero dziś przeczytałem Twoja wiadomość. Nie zaglądam do tej skrzni z wiadomościami. Widzę że sprawa przeróbki wydechów jest już nieaktualna, masz założone nowe sportowe końcówki. I co? jesteś zadowolony ze wzrostu mocy. odczuwasz wyraźną różnicę??
Bo ja tak ;-)

pzdr
Michał
yamahamr
Návrat hore Goto down
Rbull

Rbull


Počet príspevkov : 7
Localisation : Plzeňský Kraj
Registration date : 05.11.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt december 12, 2007 7:30 pm

riki1 napísal:
Takze predsa mi nakoniec dorazil mail z Polska :

Tłumiki w FMX.

Czesc,
Przepraszam że nie odpisałem na wiadomość dotyczącą przerobionych wydechów w FMX-ie, ale dopiero dziś przeczytałem Twoja wiadomość. Nie zaglądam do tej skrzni z wiadomościami. Widzę że sprawa przeróbki wydechów jest już nieaktualna, masz założone nowe sportowe końcówki. I co? jesteś zadowolony ze wzrostu mocy. odczuwasz wyraźną różnicę??
Bo ja tak ;-)

pzdr
Michał
yamahamr

Cau riky,
dobrý ale nerozumím ani slovo Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt december 12, 2007 9:08 pm

Rbull , nie si sam drunken

No ale mozem Ti nieco prezradit: pise , ze aby som prepacil , ze odpisuje tak neskoro,ale nezvykne citat tu Svoju e-mailovu schranku casto a preto odpisuje az teraz. Vsimol si na mojej stranke (kedze uz mam namontovane ine vyfuky) , ze je to uz neaktualne. No a potom este pise nejaku otazku v poslednej vete (nieco o zvyseni sily, mozno) neviem ci to nie je nahodou rozeta.

Ja som mu pisal anglicky a napisal som mu , ze moze odpovedat aj po polsky , ze budem rozumiet, no a to som asi nemal robit scratch


Takze tak.
Návrat hore Goto down
petr

petr


Počet príspevkov : 66
Age : 54
Localisation : Praha
Registration date : 13.09.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt december 18, 2007 12:21 pm

I co? jesteś zadowolony ze wzrostu mocy. odczuwasz wyraźną różnicę??
A jak? Jsi spokojený s nárůstem výkonu, cítíš výrazný rozdíl??

Bo ja tak ;-)
Protože já ano Wink
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 08, 2008 8:18 pm

Návrat hore Goto down
tfoltynek




Počet príspevkov : 1
Registration date : 26.06.2008

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Poradte nekdo jak na to.   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 29, 2008 4:30 pm

Zdravim sechny. Chtel sem se pustit do upravy origo vyfuku, ale moc sem nepochodil. Sundal sem tu krytku a chtel vylomit tu tenkou trubku co vede ven. V navodu je psano ze je to jen lehce bodle a jde to dobre, no me se to tada nepovedlo a to sem za to bral festovne. Budu asi muset odriznou cely zadni kryt tlumice a podivat se az dovnitr. Kdyby ste nekdo meli nejakou radu jak tu trubku vylomit, nebo nejake vlastni postrehy budu rad. Jestli nikdo neporadi, pres zimu upravu udelam sam a nafotim. Zatim zdar
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 29, 2008 6:19 pm

V navode je pisane, ze najprv musis odrezat drziak krytky a az potom ide lahko vylomit ta trubka.

Ked to budes robit, tak by si podla mna mal dat trubku vacsieho priemeru, ako ma ten poliak na zaciatku tohoto prispevku, lebo potom to vyreza ovela viac cool pirat

Som zvedavy na tie fotky , ked to budes robit cheers
Návrat hore Goto down
Ivotvor

Ivotvor


Počet príspevkov : 35
Registration date : 12.08.2008

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Vyfuky   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt august 13, 2008 12:07 am

Já mám na svém FMX výfuky od RP,
a toto je mé FMX:-)
VYFUKY tuning - Stránka 2 1876531nm3.th
Návrat hore Goto down
Zlaťák
Anonymný




VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: To Ivotvor   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 06, 2008 10:11 pm

Nazdárek .. chtěl jsem se zeptat, jestli nemáš někde nahranej zvuk tych laďáků RP ... celkem by mě to zajímalo v porovnání s SHARON ... díky afro
Návrat hore Goto down
Radek
Anonymný




VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: FMX 650   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 28, 2008 4:09 pm

Hello
czy ktos tu jeszcze chce mi pomoc ? cjhodzi o FMX 650 i ter koncowki sportowe ? gdzie mozna takie zdobyc ? HALO HALO !!! Smile))
pzdroo
radek
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 28, 2008 5:33 pm

Radek > nerozumiem velmi po polsky ale tu sa pozri :

https://fmx650.slovakforum.net/forum-f6/topic-t75.htm
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt december 10, 2008 1:36 am

Ahoj chlapi, tak sem doslova vykuchal výfuky až na dno na svém fmx a s překvapením zjistil, že tam žádný katalyzátor není!!! Shocked Brácha ho u Yamahy Xt660x má, u hondy ale není!! mám je vykuchaný až dolů, protože není nad pořádnou trubku od spoda až nahoru, to by bylo aby nelítaly plameny z výfuku! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSt december 10, 2008 8:17 am

Tak to je velmi zaujimave, v technickom sice katalyzator napisany nie je, ale co je teda v tej prvej rozsirenej casti tlmica ? Je prazdny ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimePi december 12, 2008 12:10 pm

Ten katalyzator by mal byt TU :

VYFUKY tuning - Stránka 2 Katal10
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimePi december 12, 2008 2:29 pm

(mám rok výroby 2005), v té rozšířené části je pouze asi 5 cm vyčnívající trubka výfuku co vede ke svodům a je nahnutá k jedné straně, nesměřuje kolmo ven z výfuku.... byl jsem taky docela překvapenej... Shocked
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimePi december 12, 2008 3:20 pm

Tak uz aspon teraz nemam vycitky svedomia , ze robim vacsi smrad ako by som mal s mojimi tuningovymi vyfukmi Very Happy
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimePi december 12, 2008 11:28 pm

to jo Smile , myslim si že místo toho katalyzátoru tam honda namontovala to "sekundární vstřikování vzduchu" něják tu euro dvojku nebo kolikátku, splnit museli.... Cool
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimeSo december 27, 2008 9:16 pm

Tak jsem čekal až bude sucho a dneska to šlo, sice bylo -3°C, ale v motorkářskej hadrech bylo teplo! sunny Ale k věci, odzkoušel jsem svoje otevřené origo výfuky a musim říct že je to znát a především na krouťáku, když sem to zvedal na dvojku, bylo potřeba založit plnej plyn a prudce pustit spojku, ale teď stačí trocha plynu nepatrně nechat proklouznout spojku a na dvojku jde FMX na zadní úplně nádherně Exclamation !!! Ty origo laufy ubírali na výkonu a krouťáku dost a zvuk byl oničem, otevřené výfuky to je hotová synfonie.... cheers
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimePo december 29, 2008 12:29 am

na výkon má hafo vliv těch -3 stupně, takže oběktyvní test bude až bude teplo.
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitimePo december 29, 2008 12:33 am

ale vykuchaný výfuky musí fungovat dobře, na XR co sem měl byly origo výfuky taky jen trubka od zhora až dolů a na konci jen lapač jisker, a výkon i zvuk dobrej.
Vlastně to to jelo stejně jak FMX a to XR byla jen 250tka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VYFUKY tuning - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VYFUKY tuning   VYFUKY tuning - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
VYFUKY tuning
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» vyfuky
» MOJ TUNING FMX
» Lama Tuning

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: TUNING FMX650-
Prejdi na: