FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova

Goto down 
+6
Pacient
dano
Rbull
Medvěd
foxX
riki1
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimePo november 19, 2007 5:32 pm

Zacal som zhanat rozetu 47 zubovu, aby som mal na jar co skusat. Ak viete kde sa da kupit, tak napiste . clown mail
Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeUt november 20, 2007 10:14 am

kde se dá koupit nevim, ale mel sem kontakt na borca co dělal rozety na zakazku, podivam se po tom.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeUt november 20, 2007 8:51 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeUt november 20, 2007 9:01 pm

Návrat hore Goto down
foxX

foxX


Počet príspevkov : 100
Localisation : Brno
Registration date : 26.09.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt november 21, 2007 10:19 am

a ty to chceš zpřevodovat do rychlosti nebo do síly Question
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt november 21, 2007 7:31 pm

No predsa do sily, chcem skusit v pohode na zadne za plynom Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Medvěd

Medvěd


Počet príspevkov : 4
Registration date : 11.10.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt november 22, 2007 3:10 pm

Ahoj, taky uvažuju o zpřevodování do síly, ale asi to budo řešit menším kolečkem ve předu, tedy jestli nebude zase dřít řetěz o vodítko -vedení řetězu na kyvce.
Když totiž dáš větší rozetu, asi budeš muset Riki nastavit řetěz.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt november 22, 2007 5:39 pm

Samozrejme ze budem musiet nastavit retaz (zadne koleso bude kusok blizsie k prednemu,ako je teraz ) , ja len dufam, ze mi bude dost dlha original retaz co mam Question Myslim ale ze to tak maju vypocitane vyrobcovia scratch

Predne koliesko sa vyraba asi len vacsie o jeden zub (mensie asi nie), ale nie som isty Wink

Co sa tyka prevodu do sily tak Tvoj pomer bude 42/13= 3,23 (dalo by sa dosiahnut priblizne 45 zubovou rozetou)

moj pomer bude 47/14=3,36 takze kusok viac sily


Naposledy upravil dňa Št november 22, 2007 7:17 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt november 22, 2007 6:23 pm

Vyzera to sice tak ze som nemal pravdu a vyraba sa aj mensie predne koliesko (13 zubove) JT ,avsak podla mna je to len preklep a ma tam byt uvedene 15 zubov , nechapem preco by to nebolo uvedene na strankach JT Question

http://www.motorkar.net/

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Kolo1310
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeNe november 25, 2007 7:54 pm

Tak som si objednal tu 47 zubovu rozetu na motorkar.net. Objednal som si aj dalsie veci (filtre ,sviecky,drziak na nosic) su tam dobre ceny. Dufam ze budem s dodavkou spokojny .
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt december 12, 2007 9:12 pm

Tak moja dodavka je uz na poste, zajtra si pre nu idem cheers
Návrat hore Goto down
Rbull

Rbull


Počet príspevkov : 7
Localisation : Plzeňský Kraj
Registration date : 05.11.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt december 12, 2007 10:07 pm

Tak jsem na tebe zvědav cheers
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt december 13, 2007 1:13 pm

Takze rozeta (a aj ostatne veci) mi dorazila v poriadku :

toto je ta co mam teraz (42 zubova) :

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova R4210

toto je ta co mi prisla (47 zubova) :

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova R4710

a tu su polozene na sebe :


ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova R10

takze ta 47 zubova to je poriadny "macek" , teraz uz mam fakt strach ci mi bude dost dlha original retaz scratch

Motorka ale bude musiet ist jak delo
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeNe december 23, 2007 11:15 pm

Tak som sa prave dozvedel, ze budem musiet mat retaz asi o tri clanky dlhsiu, takze to nebude take jednoduche Crying or Very sad

Na jar este budem jazdit "po starom" , este nemam ani poriadne vyskusane nove vyfuky, takze s montazou rozety kusok pockam . nnn
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeUt september 23, 2008 9:12 pm

Objednal som si 114 clankovu retaz Twisted Evil
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt november 05, 2008 6:53 pm

Tak uz mam tu retaz a mohol by som montovat tu velku rozetu, ale mozno az na jar.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt november 12, 2008 9:58 pm

Uz mi dosla aj nova zadna pneu, takze mozno cez vikend to vsetko namontujem, pneu , velku rozetu a dlhsiu retaz. cyclops
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSo november 15, 2008 6:00 pm

Talze som namontoval tu velku 47 zubovu rozetu, 114 clankovu retaz a teiz novy pastorok (normalny 14 zubovy) a aj novu pneu .

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova R110

114 clankova retaz je kusok dlha, koleso je asi o 1 cm viac v zadu, co znamena ze to bude tazsie stavat na zadne, ale lepsie budu podmienky pre zrychlovanie. Bal som sa objednat 112 clankovu, ze by mi nebola dost dlha, teraz ale vidim ze by asi bola, ale nie som si isty, ci by potom bolo mozne vybrat zadne koleso bez rozpojenia retaze. Ked sa mi retaz viac vytaha , mozno ju potom skratim na 112 clankov.

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova R210

Bol som sa previest, ale neda sa tomu povedat testovanie, lebo bolo len 8 stupnov a ja som asi dva tyzdne nesedel na motorke. Samozrejme , ze lepsie zrychluje ale ak by som to mal charakterizovat, tak asi takto :
Ak cez zimu zabudnem , ze mam velku rozetu a na jar sadnem prvykrat na moto, tak urcite sa kvoli tomu neprevratim s moto dozadu Rolling Eyes
Viac az na jar santa
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt apríl 08, 2009 9:46 pm

Tak uz mam, otestovanu tu velku rozetu .

Jazda je s nou velmi pohodova, t.j. radit uz netreba skoro vobec, piaty prevodovy stupen radim uz od 70 normalne a da sa ist aj 60-kou kratkodobo, ale to uz nie je ono.

Na piatom prevodov stupni zrychli z 90 na 120 asi za 4 sekundy, takze predbiehanie je pohoda.

Maximalka zostala zachovana, ale kedze sa dosahuje na vyzsich otackach, je viac citliva na odpor vzduchu (vo vyzsich otackach sa uz asi znizuje vykon)

Spotreba je vyzsia asi o 0,5 litra (takze je teraz 5 litrov), mozno v lete bude este nizsia.

No a to, co kazdeho zaujima najviac, ako to ide na zadne. Tak musim povedat, ze stale nejde normalne za plynom. Ani na jednotke ani na dvojke. Mam na mysli sposob, ze sa pohnem a potom dam plny plyn , ziadne rychle pohyby so spojkou, ziadne "preplachovanie" a podobne finty.

Mozne priciny preco to stale nejde :

-mam len 155-ku trysku
-mam obleceny 90 kg
-zadne koleso mam asi o 1,5 cm viac dozadu
-som uz "stary dedo" clown

Napriek tomu som s tym tak ako to je velmi spokojny, lebo jazda je teraz este viac pohodova a ked treba tak zrychluje ako dabel.
Návrat hore Goto down
dano




Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.11.2008

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimePo apríl 13, 2009 10:43 am

ono to bude asi o koulich... pred tydnem jsem s kamaradem menil retezovku a on jakozto zkuseny motorkar, sedl na moji fmx a bez sebemensich problemu ji postavil jak na jednicku, tak i na dvojku.... do te doby jsem si myslel, ze to neni mozne, navic kdyz mam vzadu 42 rozetu.
dal mi nejake instrukce jak na to, a ted uz to vpoho zvednu na jednicku, jen jsem jeste neprisel na ten spravny grif jak tam urychlene a bezpecne kopnout dvojku...
treba casem... Smile
mam v garazi jeste 45 rozetu, tak ji tam asi nahodim.... urcite to bude na uceni lepsi...
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimePo apríl 13, 2009 1:48 pm

já se to učil zvedat na jedničku přes spojku, a pak sem zkoušel řadit tam dvojku, fmx je hodný když jí tam kopneš tak to nemá tendenci hnedky přelítnout přez záda, na to abys zařadil dvojku, potřebuješ vyvážit jedničku což se ti na takovej nízkej stupeň nepodaří. Kámoš co jezdí po zadním ve svíčce na suzuki 750 big, mi poradil ať to zvedám na dvojku, skoro i z místa bez velkýho rozjezdu, posunu se na sedadle co nejdál do zadu, přidám plyn ďobnu spojku a jedu po zadním krásně, a dvojka se dá už vyvážit tak abys mohl řadit trojku, k tomu sem se ještě ale nedostal. teď sem tam namontoval dynojet a na dvojku to jde úplně krásně Twisted Evil ..... lepší ale začínat po troškách, než to hnedky rozbít Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
RADO

RADO


Počet príspevkov : 9
Age : 46
Localisation : HARMANEC / SK
Registration date : 08.07.2009

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 10:53 pm

AHOJTE.Podarilo sa uz niekomu zohnat 13zubove koliesko,ak ano tak kde?DAKUJEM.
Návrat hore Goto down
Salli

Salli


Počet príspevkov : 32
Age : 36
Localisation : Oslavany
Registration date : 09.09.2008

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeSt september 16, 2009 11:17 pm

podařilo nebo daří se někomu stavit FMX na záda přes spojku třeba na dvojku, trojku lol! Já se jen koukal na videa a když to člověk umí, jde to tak krásně až se tomu nechce věřit...
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt september 17, 2009 12:54 pm

jo tak to by me teda taky zajimalo scratch
Návrat hore Goto down
IgorUMF




Počet príspevkov : 9
Localisation : Senica
Registration date : 04.03.2009

ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitimeŠt október 22, 2009 9:57 am

na dvojku a potom hore preradím trojku, pohodička Cool len to chcelo chvílu potrénovat ..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Empty
OdoslaťPredmet: Re: ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova   ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ROZETA (zadne retazove koleso) 47 zubova
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ZADNE SVETLO , SMEROVKY (BLINKRE) FMX650

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: