FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)

Goto down 
+7
Pepa XR
Pacient
foxX
Salli
petr
keds
riki1
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 1:02 pm

Prosim, vi co uz mate otevreny orig.výfuky čím steto varili?? COčkem s volframovou tyčí a pridavali ste nerezový drat nebo klasicky COčkem s nerezovím dratem nebo autogenem?? A jakej ste pouzily plyn?? ARGON??
Návrat hore Goto down
Pepa XR

Pepa XR


Počet príspevkov : 24
Age : 40
Localisation : Jevíčko okr.SY
Registration date : 02.09.2008

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeSo júl 11, 2009 4:40 pm

Já jsem to varil cočkem s obyčejným drátem a v pohodě.
Návrat hore Goto down
Pacient

Pacient


Počet príspevkov : 30
Age : 35
Localisation : ČR - Vysočina
Registration date : 28.09.2008

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeSo júl 11, 2009 5:49 pm

Jo brácha mi to vařil taky obyčejným COčkem, dříží to v pohodě...
Návrat hore Goto down
Mimo

Mimo


Počet príspevkov : 39
Localisation : Trebišov
Registration date : 07.09.2008

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimePo júl 20, 2009 12:13 am

Niekde niekto píšete, že po úprave motorka cuká pri vyšších otáčkach. Mne to zo začiatku nerobilo. Začalo to až keď som presunul lekárničku pod sedadlom spred filtra na druhú stranu s cieľom neblokovať prístup vzduchu do airboxu. Zrejme ale nápor vzduchu po odstránení sosáka z airboxu znestabilňuje prúdenie vzduchu - "náporové sanie" má svoje prísne pravidlá. Keď som presunul lekárničku späť, cukanie opäť prestalo. Takže radím, niečím obmedziť priamy prúd vzduchu k airboxu - napr.lekárničkou. Pozor: nech sa neprekryjú nasávacie otvory airboxu. Podtlak je tam slušný. Mne vcuclo molitan aj s dvoma náhradnými žiarovkami - jednu sa mi doteraz nepodarilo vybrať. Exclamation
Návrat hore Goto down
RADO

RADO


Počet príspevkov : 9
Age : 46
Localisation : HARMANEC / SK
Registration date : 08.07.2009

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 22, 2009 2:33 pm

AHOJ.Potrebujem poradit.Chcel by som zalozit K@Nvzduchovy filter bez dynojetu.Mam ladene RP vyfuky.Ako sa to bude spravat,bude to v pohode?
Návrat hore Goto down
Salli

Salli


Počet príspevkov : 32
Age : 36
Localisation : Oslavany
Registration date : 09.09.2008

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 22, 2009 5:23 pm

Výfuky upraveny a vařeny argonem+ vše nerez i drát...


Jinak pokud dáš KN filtr k otevřeným výfukům, nebude to vadit,ale určitě ucítíš, že moto jede líp, když tomu dáváš---- To ti prostě nedá a časem ten Dynojet taky pořídíš :-)
Sám sem s touto úpravou jezdil a moto jela někdy trochu zajímavě, přišlo mi, že zaspává, když sem přidal plyn, jakoby zareagovala a vteřinku později :-) no byla to sranda a párkrát se mi to při objíždění něčeho postavilo nečekaně na zadní Very Happy Very Happy


A s dynojetem už je to super Cool + ještě zaslepit kradení vzduchu Laughing
Návrat hore Goto down
RADO

RADO


Počet príspevkov : 9
Age : 46
Localisation : HARMANEC / SK
Registration date : 08.07.2009

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 22, 2009 7:39 pm

Dakujem Sali.Tak ho namontujem a uvydim.Urcite poto budem chciet aj ten dynojet Smile
Návrat hore Goto down
Mira3

Mira3


Počet príspevkov : 12
Age : 32
Registration date : 17.04.2010

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 17, 2010 3:24 pm

Zdravim...
nevíte jaký je rozdíl mezi dyno jet stage 1 a 2??
a který by jste doporučily?
Možná to tu už někde je ale zatim jsem se to nedočetl.
Návrat hore Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=108253
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 17, 2010 6:31 pm

Predava sa len stage 2, takze nemas na vyber Wink
Návrat hore Goto down
Mira3

Mira3


Počet príspevkov : 12
Age : 32
Registration date : 17.04.2010

Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 18, 2010 9:42 pm

Tak to jo:-), jen co budou prachy tak du do toho.
Návrat hore Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=108253
Sponsored content





Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)   Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moj tuning (K&N vzduchovy filter + Dynojet Stage 2)
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» TUNING FMX650 od Honda HUNGARY.
» MOJ TUNING FMX
» VYFUKY tuning
» Lama Tuning

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: TUNING FMX650-
Prejdi na: