FMX 650 FORUM ( Forum is closed )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed )

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Prosím o radu

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
jardaspit




Počet príspevkov : 5
Registration date : 17.12.2010

Prosím o radu Empty
OdoslaťPredmet: Prosím o radu   Prosím o radu Icon_minitimeUt júl 26, 2011 12:09 am

Zdravím, dnes jsem musel kousek strkat. Jel jsem se projet, zastavil jsem na chvíli, chcípnul motor, nechal puštěný benzín. Za chvíli jsem vyjel, ujel 100 metrů, kde mě zastavila červená na semaforu. Zničehonic FMX chcípla. Nepovedlo se mi ji nastartovat, kouknul jsem pod sebe a vidím kaluž benzinu. Benzin vytékal z malé hadičky vpravo za stupačkou (vede od uplného dna karburátoru). Nevím co to bylo, protože po chvíli vše fungovalo jak mělo, motorka jede perfektně (jako vždy), nic z ní neteče (jako vždy). Jen tomu nerozumím. Říkám si, že se asi někdo pobavil a nějakou hadičku mi vytáh (parkoval jsem ve městě v postranní uličce a odběh na poštu). Jen pro kontrolu - kam vám prosím vede malá hadička na úplnym dně karbce (na konci na ní mám sponku, ale hadička je na druhém konci než je karbec volně) a k čemu vůbec je:) Nenapadá někoho, co se mohlo stát, mimo nějaký vtip kolemjdoucího?
Díky moc
Návrat hore Goto down
Fehlmann

Fehlmann


Počet príspevkov : 133
Age : 37
Localisation : Nová Ves u Moravské Třebove
Registration date : 05.06.2009

Prosím o radu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosím o radu   Prosím o radu Icon_minitimeUt júl 26, 2011 8:48 am

Pokud sem to spravne precetl tak uplne spodni hadicka na karbecu je vypousteci ci odkalovaci a tou muze benzin tect ven jen kdyz zboku povolis sroubek.
Pokud ti benzin zacal znenadani tect ven treba za jizdy mohl seti napriklad zaseknout plovak (zduvodu treba necistot) a benzin vytekal prepadovou hadickou ven.
Mam pocit ze jinou sestou uz benzin vytekat z karbecu nemuze, samozrejme pak je jeste jedna cesta a to do motoru Laughing
Obe tyto hadice koncijou mezi motorem a kyvkou ve spod motorky.
Zkontroluj privod do karbecu popripade ho vicisti.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 512
Registration date : 25.05.2007

Prosím o radu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosím o radu   Prosím o radu Icon_minitimeUt júl 26, 2011 10:34 am

Tak ako hovori Fehlmann plus tu je vlakno :

https://fmx650.slovakforum.net/t15-topic

Návrat hore Goto down
jardaspit




Počet príspevkov : 5
Registration date : 17.12.2010

Prosím o radu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosím o radu   Prosím o radu Icon_minitimeUt júl 26, 2011 2:28 pm

Díky moc!!! Příště si pročtu forum důkladnějc...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prosím o radu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosím o radu   Prosím o radu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prosím o radu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FMX 650 FORUM ( Forum is closed ) :: FMX650 :: PORADNA FMX650-
Prejdi na: